Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku PRAKTYKANT W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

PRAKTYKANT W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Bełchatów

Opis stanowiska

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: PRAKT/UTRZRUCH/2015
Miejsce pracy: Rogowiec (pow. Bełchatowski, woj. łódzkie)
Rodzaj pracy: stała

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:
- Zaprojektowanie i realizacja projektu 5S w biurze działu Utrzymania Ruchu,
- Prowadzenie elektronicznego archiwum dokumentacji technicznej,
- Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących obszaru odpowiedzialności.

Wymagania

- Status studenta studiów technicznych,
- Znajomość technik komputerowych (Word, Excel, Outlook),
- Podstawowa znajomość narzędzi Lean, w szczególności 5S,
- Mile widziana znajomość angielskiego,
- Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność,
- Odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy

Oferujemy płatne praktyki w firmie działającej w międzynarodowym środowisku, posiadającej swoje jednostki produkcyjne w Europie, USA oraz Azji. Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego i ciekawą pracę w stabilnej firmie.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."