Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Konstruktor - KRESLARZ CAD

Warszawa

, Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

Konstruktor - KRESLARZ CAD
Warszawa

Opis stanowiska

Twoje zadania: Opracowanie projektów wykonawczych i warsztatowych konstrukcji prefabrykowanych oraz żelbetowych oraz samodzielne prowadzenie projektu

Wymagania

1. Wykształcenie średnie techniczne albo wyższe budowlane (budownictwo lądowe) lub podobne
2. Minimum 3-4 lat doświadczenia przy projektowaniu i wykonanie rysunków prefabrykowanych
4. Doświadczenie w wykonywanie planów szalunkowych i zbrojeniowych oraz montażowych
5. Biegła znajomość programu AutoCad lub podobne
6. Znajomość języka niemieckiego w stopniu A2

Oferujemy

1. Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę)
2. Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe oraz w przyszłości przejęcie prowadzenia zespołu
3. Wsparcie podczas integracji w młodym, zaangażowanym zespole
4. Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
5. Wsparcie pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania oraz załatwianiu wszelkich formalności

Deutsch-Polnische Personalberatung
53604 Bad Honnef
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Telefon: 0049/2224 187-4527
www.strokol.de

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl