Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Programista CNC/drukarki 3D

Wrocław

, COSTA TRADE

Programista CNC/drukarki 3D
Wrocław

Opis stanowiska

Costa Trade Sp. z o.o. poszukuje programistów maszyn CNC/ drukarek 3D. Praca w Belgii.

Zadania:
- przygotowanie urządzenia do prawidłowej pracy,
- praca zgodna z instrukcjami,
- obsługa i programowanie maszyny/drukarki,
- znajomość sterowania numerycznego oraz ustawiania maszyn wg instrukcji .

Wymagania

- wykształcenie wyższe ( kierunek mechanika/robotyka/automatyka lub podobne),
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- umiejętność czytania rysunków technicznych w języku obcym,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- mile widziane własne auto.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne warunki finansowe zależne od doświadczenia,
- opłacone i zapewnione zakwaterowanie,
- pracę na długi okres czasu,
- szkolenie przygotowujące do pracy na danym stanowisku,
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia.