Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji

Wrocław

, Eurospektrum s.c.

Specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji
Wrocław

Opis stanowiska

EuroSpektrum s.c. – Export-Experts - specjalizuje się w doradztwie biznesowym z zakresu pozyskiwania środków inwestycyjnych z Funduszy Unijnych, wspiera przedsiębiorstwa w działaniach eksportowych prowadzonych na rynkach zagranicznych oraz kompleksowo organizuje szkolenia biznesowe, w tym eksportowe.

Wizytówką naszej firmy są przede wszystkim ludzie, którzy identyfikują się z jej rozwojem, marką i sukcesem. Cenimy ludzi kreatywnych, pełnych entuzjazmu i odpowiedzialnych za powierzone zadania, komunikatywnych i lubiących pracę zespołową. Rzetelni i zaangażowani w rozwój firmy pracownicy mają u nas szanse wykorzystać swoje umiejętności i wpływać na przebieg projektów.

Obecnie do Działu Szkoleń oraz Realizacji Projektów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży usług szkoleniowych, doradczych oraz rekrutacji

Opis stanowiska:
• bezpośredni kontakt z Klientem biznesowym i indywidualnym - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji,
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,
• aktywna sprzedaż usług szkoleniowych firmy,
• rekrutacja uczestników projektów,
• przygotowywanie ofert handlowych na bazie rozmów z Klientami,
• prowadzenie analiz rynku, monitorowanie potrzeb rynku,
• raportowanie działań handlowych/sprzedażowych ,
• wsparcie biurowe,

Wymagania

• mile widziane wykształcenie wyższe,
• doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w sprzedaży szkoleń, rekrutacji uczestników na szkolenia,
• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z Klientem,
• nastawienie na realizację celów i planów sprzedażowych,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,
• umiejętność dobrej organizacji pracy,

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od wyników),
• narzędzia pracy (laptop, komórka),
• ciekawą i pełną wyzwań pracę,
• miłą atmosferę pracy,
• możliwość awansu,
• możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań, które pozwolą jeszcze lepiej dotrzeć do naszych Klientów z ofertą,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.