Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy Administrator IT

Kraków

, Innergo Systems

Młodszy Administrator IT
Kraków

Opis stanowiska

INNERGO SYSTEMS SP Z O.O.

Innergo Systems - integrator i dostawca usług ICT. Tworzymy zespół profesjonalistów, zajmujących się projektowaniem, wdrażaniem i obsługą systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Pomagamy sprostać wyzwaniom, jakimi są wydajność, mobilność, efektywność i bezpieczeństwo. Nasza zaawansowana wiedza i doświadczenie z unikalnymi projektami pozwala nam na nieustający rozwój. Działamy w obszarach obejmujących systemy komunikacyjne, rozwiązania mobilne, sieciowe, systemy przetwarzania danych oraz infrastrukturę, a nasi partnerzy to światowi liderzy oferujący wysokiej klasy technologie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

- Utrzymanie systemów IT firmy, wsparcie przy pracach instalacyjnych środowiska serwerowego i klienckiego w ramach realizowanych projektów IT
- Doradztwo i wsparcie techniczne dla użytkowników
- Tworzenie i rozwój narzędzi automatyzujących prace użytkowników

Wymagania

- Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows
- Dobra znajomość PostrgeSQL i MS SQL
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznych
- Umiejętność analitycznego myślenia i przekazywania precyzyjnych informacji
- Ponadprzeciętne zaangażowanie i odpowiedzialność
- Umiejętność sprawnej i samodzielnej organizacji pracy
- Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji w oparciu o samokształcenie oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, gotowość do zdawania wyznaczonych egzaminów certyfikujących
- Dostępność w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane
- Wiedza z zakresu: usług Active Directory, usługi DFS, systemu pocztowego MS Exchange, systemów serwerowych Linux, systemów do backup’u (Symantec) , wirtualizacji (VMware), systemu anty-spamowego (FortiMail)
- Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania na stacjach klienckich, umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników
- Wiedza z zakresu wsparcia i administracji dla oprogramowania CRM i ERP
- Znajomość konfiguracji sieci LAN/WAN oraz usług mobilnych
- Wykształcenie wyższe techniczne o profilu teleinformatycznym lub pokrewne
- Posiadanie certyfikatów potwierdzających umiejętności zawodowe
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji w pełnym wymiarze godzin
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość poszerzenia wiedzy i kwalifikacji z zakresu teleinformatyki
- Motywacyjny system wynagradzania
- Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu rekrutacyjnym następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."