Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Programista PHP, Webdeveloper

Kraków

, 4MultiMedia

Programista PHP, Webdeveloper
Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko programista PHP – webdeveloper przy realizowanych projektach.

Wymagania

- Bardzo dobrej znajomości PHP5 i programowania obiektowego
- Dobrej znajomości SQL i relacyjnych baz danych
- Znajomości technologii internetowych HTML, CSS, JS, jQuery
- Umiejętność logicznego myślenia

Mile widziane:

- Znajomość Wordpress
- Znajomość Yii Framework
- Umiejętność kodowania stron z wykorzystaniem CSS, HTML5 i Bootstrap
- Umiejętność kodowania stron w technologii RWD
- Umiejętność przygotowania szablonu HTML z pliku PSD
- Umiejętność przygotowania strony pod kątem różnych przeglądarek i urządzeń mobilnych
- Znajomość GIT oraz SVN

Oferujemy

- Pracę w biurze w Krakowie
- Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
- Dogodne narzędzia pracy
- Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy