Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Otwock
    (05-400)

Praca na stanowisku Praca biurowa w sekretariacie

Otwock

, Sekretariat

Praca biurowa w sekretariacie
Otwock

Opis stanowiska

Lokalizacja: Otwock

Stanowisko: Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:
- obsługa - odbieranie połączeń telefonicznych, przyjmowanie gości;
- obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej (archiwizowanie dokumentów);
- zaopatrzenie w materiały biurowe oraz koordynacja zamówień wewnętrznych;
- wsparcie administracyjne zespołu (przygotowywanie dokumentów);
- koordynacja prawidłowego przepływu informacji w firmie;
- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego (w ramach pracy działu);
- dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe,
- dyspozycyjność w godzinach pracy biura, Pon.- Piąt. między 9:00 a 17:00 oraz soboty 9:00 a 15:00
- biegła obsługa komputera (MS Office, Internet);
- zapał i chęć do pracy;
- komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania;
- umiejętność sumiennej i odpowiedzialnej realizacji zadań;
- dobra organizacja pracy;
- mile widziana znajomość języka angielskiego.
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- możliwość sprawdzenia się w praktycznym działaniu;
- wsparcie bezpośrednich przełożonych;
- pracę w młodym, dynamicznym, przyjaznym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji CV na poniższego e-maila. W tytule wiadomości wpisz "imię nazwisko CV - praca biurowa"