Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Doradca Klienta w firmie Provident

Bełchatów

, Provident Polska

Doradca Klienta w firmie Provident
Bełchatów

Opis stanowiska

9 tysięcy osób nie mogło się mylić!

Nasz zespół Doradców Klienta liczy już 9000 osób.
Przekonaj się sam, że warto z nami współpracować!

Jeśli lubisz ludzi, pomoc innym sprawia Ci radość, a oprócz tego cenisz wsparcie współpracowników, pragniesz się rozwijać i szukasz zawodowej stabilizacji, dołącz do nas!

Zostań Doradcą Klienta na terenie miejscowości:

Bełchatów i okolice, Kleszczów, Szczerców i okolice ww. miejscowości;

Odkryj pracę dla ludzi pozytywnie nastawionych do świata.
Dołącz do zespołu 9000 Doradców Klienta odpowiedzialnych za:
- pozyskiwanie nowych klientów i dobór oferty pożyczkowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb,
- budowanie relacji z obecnymi klientami Providenta,
- odbiór rat od klientów w systemie tygodniowym

Wymagania

Jako nasz współpracownik zyskujesz:
- wsparcie na starcie w postaci grupy klienta,
- pomoc opiekuna i innych współpracowników
- wynagrodzenie prowizyjne tygodniowe.

Oferujemy

Rodzaj pracy:
- pełny etat,
- dodatkowa,
- praca dla każdego ( osoby młodej, emeryta, osób prowadzących działalność, pracujących w branży finansowej i ubezpieczeniach oraz osób bezrobotnych).