Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI

Bielsko-Biała

, CRS Polska Sp. z o.o.

POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA

OBOWIĄZKI:
 przepakowywanie komponentów
 mycie pojemników
 czynności porządkowe w ramach bieżących potrzeb
 prace pomocnicze na produkcji
 przestrzeganie zasad BHP, norm i procedur obowiązujących na oddziale

Wymagania

 dyspozycyjność do pracy zmianowej
 sprawność fizyczna
 staranność i dokładność
 dobra organizacja pracy
 umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

 pracę w stabilnej firmie w Bielsku Białej
 pracę w młodym zespole
 możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
 umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z zasadami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 poz.833)".