Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Produkcji

Legnica

, MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Młodszy Specjalista ds. Produkcji
Legnica

Opis stanowiska

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. produkcji

Opis stanowiska:
- Raportowanie wyników produkcyjnych
- Katalogowanie i systematyczny kontroling stanu matryc kliszowych w magazynie klisz
- Przygotowanie zleceń produkcyjnych po wygenerowaniu przez planistę
- Dobór odpowiednich matryc i pełnej dokumentacji do druku
- Prowadzenie statystyk dotyczących funkcjonowania działu
- Archiwizacja dokumentacji pracy drukarni
- Prowadzenie statystyk i raportów produkcyjnych na dziale
- Przygotowanie i wdrażanie do produkcji matryc kliszowych do fleksodruku, z zachowaniem
przepływu środków produkcji z magazynu klisz na produkcję

Wymagania

- Wykształcenia średniego/ preferowany kierunek; Fleksografia, / Techniczne mechaniczne
- Doświadczenia na podobnym stanowisku – min. rok
- Znajomość programu Excel/ SAP/ Outlook
- Znajomość programów klasy ERP, pakiet MS Office, a w szczególności Excel
- Zdolność organizowania i planowania produkcji, organizacja pracy w zespole
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie
- Umiejętności analitycznego myślenia i doskonałych zdolności organizacyjnych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)”.