Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Księgowy/Księgowa w nowoczesnym biurze

Poznań

, DC CENTRUM

Księgowy/Księgowa w nowoczesnym biurze
Poznań

Opis stanowiska

OFERTA PRACY
Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Poznań
Oferta ważna do: 31.07.2013

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym oraz przedsiębiorstwem konsultingowym.
Świadczymy wysokiej jakości usługi dla przedsiębiorstw sektora MŚP wspomagające zarządzanie
w następujących obszarach:
Dyrektor finansowy – na zasadach outsourcingu
Biuro rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej
pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego
dotacje unijne i in.
finansowanie bankowe
finansowanie pozabankowe
Analizy i ekspertyzy ekonomiczne
Doradztwo gospodarcze
Doradztwo prawne

Obowiązki:
• Prowadzenie ksiąg handlowych w oparciu o MSSF
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie deklaracji do US, GUS
• Proponowanie ulepszeń i udogodnień w obowiązujących procedurach
• Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania

• Co najmniej trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych w oparciu o MSSF
• Wykształcenie wyższe magisterskie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń z US, znajomość zagadnień podatkowych
• Skrupulatność, umiejętności interpersonalne zaangażowanie oraz doskonałe umiejętności organizacyjne

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie
• Dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
• Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazne środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów
• Możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny pakiet szkoleniowy

Proszę o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).