Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Managera/ Przedstawiciela handlowego/ Doradcy klienta

Gdynia

, Europejski Gwarant Odszkodowań Sp.z o.o.

Managera/ Przedstawiciela handlowego/ Doradcy klienta
Gdynia

Opis stanowiska

EUROPEJSKI GWARANT ODSZKODOWAŃ POSZUKUJE OSÓB DO WSPÓŁPRACY NA STANOWISKO:
Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie klientów- osób poszkodowanych w wypadkach,
• dbałość o klientów,
• spisywanie umów z klientami,

Wymagania

• komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z klientem,
• zaangażowanie i chęć nauki,
• umiejętność współpracy,
• dobra organizacja pracy własnej,
• prawo jazdy (własny samochód),
• mile widziane doświadczenie w branży ODSZKODOWAŃ, UBEZPIECZEŃ, FINANSÓW, OFE, PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH.

Oferujemy

• wysokie prowizje,
• elastyczny czas pracy ( to Ty decydujesz ile pracujesz),
• darmowe szkolenia,
• możliwość zdobycia nowych umiejętności,
• wsparcie techniczne,
• elastyczny system motywacyjny,
• umowa o dzieło lub własna działalność

Z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".