Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-644)

Praca na stanowisku Pracownik restauracji typu Fast-Food

Pracownik restauracji typu Fast-Food
Szczecin

Opis stanowiska

Praca w popularnych na terenie Wielkiej Brytanii kurortach wypoczynkowych dostępnych dla gości przez cały rok. Firma Butlins jest stabilnym pracodawcą, który wielokrotnie zdobywał prestiżowe nagrody w kategorii najlepszy pracodawca w UK. Obecnie Butlins poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: PRACOWNIK RESTAURACJI TYPU „FAST FOOD”

Spotkanie z pracodawcą w Szczecinie 23.01.2016

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • pozytywne nastawienie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy 7 lutego 2016

Oferujemy

  • stawka minimum 6.70 GBP na godzinę/brutto (dla osób poniżej 21 r.ż, stawka minimum 5.30 GBP na godzinę/brutto)
  • zakwaterowanie na terenie ośrodka - koszt maksymalnie 37.50 GBP tygodniowo
  • brak konieczności dojazdów do pracy
  • możliwość nieodpłatnego korzystania z wybranych atrakcji znajdujących się na ośrodku
  • możliwość wyjazdu z partnerem/partnerką lub grupą znajomych
  • profesjonalne szkolenia zawodowe z zakresu obsługi klienta min: NVQ Level 2 Customer Service – including Level 1 and 2 Functional Skills in English and Maths , NVQ Level 3 Service and Team Supervision