Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Konsultant Działu Wsparcia Sprzedaży

Gdynia

, Toolip HR Sp.z o.o. Sp. Komandytowa

Konsultant Działu Wsparcia Sprzedaży
Gdynia

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Opis stanowiska:
• Obsługa pisemnych rezygnacji Klientów Indywidualnych,
• Udzielanie pisemnej odpowiedzi na rezygnację Klienta indywidualnego w korespondencji systemowej i indywidualnej,
• Kontrola realizacji zleceń sprzedażowych,
• Przygotowanie i wysyłka pism potwierdzających zmianę warunków umowy,
• Wprowadzanie do systemu bilingowego zawartych umów,
• Wydawanie opinii do reklamacji składanych przez Abonentów,
• Udzielanie odpowiedzi na maile,
• Aktywacja usług w systemie .

Wymagania

• Wykształcenia średniego,
• Sprawnej obsługi komputera (Ms Office),
•Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
•Zaangażowania oraz nastawienia na realizację celów,
• Komunikatywności, kreatywności i opanowania,
• Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy

• Elastyczną formę współpracy,
• Pracę w systemie zmianowym,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Pełne szkolenia z produktów oraz usług firmy,
• Dogodną lokalizację.

Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".