Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praca dla nauczyciela języka Włoskiego

Płock

, Centrum Języków Obcych - YLC

Praca dla nauczyciela języka Włoskiego
Płock

Opis stanowiska

Centrum Języków Obcych-YLC poszukuje nauczyciela języka włoskiego.

Osoba zatrudniona na stanowisku nauczyciela w Centrum Języków Obcych-YLC będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie zajęć grupowych lub indywidualnych w siedzibie YLC lub w miejscu wskazanym przez ucznia. Nasi klienci to: dzieci w wieku od 3 lat, młodzież, dorośli i seniorzy oraz klienci korporacyjni. Nauczycielom umożliwiamy wdrażanie własnych pomysłów, które pozwolą dostosować charakter oraz tematykę zajęć do indywidualnych potrzeb klienta, a jednocześnie będą realizowali program założony przez YLC. Do Państwa dyspozycji pozostają materiały dydaktyczne na poszczególnych poziomach nauczania.

Wymagania

- ukończone studia kierunkowe (filologia);
- doświadczenia w nauczaniu, zaangażowania;
- zdolności organizacyjnych oraz wysokiej kultury osobistej;
- punktualności oraz odpowiedzialności;
- kreatywności oraz wysokiej motywacji do pracy.

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, prawo jazdy oraz umiejętność obsługi tablicy interaktywnej.

Oferujemy

- atrakcyjny system wynagrodzeń;
- udział w warsztatach i szkoleniach metodycznych;
- nienormowany czas pracy;
- autorskie programy kursów;
- swobodę w działaniu;
- dostęp do materiałów dydaktycznych, programów multimedialnych;
- nowocześnie wyposażone sale lekcyjne;
- doskonałą atmosferę pracy w zintegrowanym zespole.

Aplikacje zawierające CV wraz z dopiskiem "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji"

W tytule wiadomości prosimy wpisać: nauczyciel języka włoskiego.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl