Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Ambasador marki kosmetycznej!

Opis działalności firmy

Jesteśmy sprawdzoną organizacją w realizacji dużych i złożonych projektów, zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Korzystamy z infrastruktury teleinformatycznej najnowszej generacji, dostosowanej ściśle do wymagań projektów i potrzeb naszych klientów. Zdobyte doświadczenie  w połączeniu z architekturą posiadanych rozwiązań teleinformatycznych i realizowanymi procedurami  pozwala na zabezpieczenie ciągłości świadczenia usług oraz rozwój jakościowy i ilościowy.

Ambasador marki kosmetycznej!
Kraków

Opis stanowiska

Firma Universal Agent S.A., świadcząca usługi outsourcingowe, oferująca możliwość współpracy na zróżnicowanych projektach dla znanych klientów, poszukuje osób w charakterze:

Ambasadora marki kosmetycznej!

Twoje zadania:

  • Telefoniczny kontakt ze STAŁYM Klientem prestiżowej firmy kosmetycznej;
  • Proponowanie zakupu kosmetyków znanej międzynarodowej firmy;
  • Doradzanie klientom przy wyborze zestawów kosmetycznych;
  • Informowanie klienta o nowych zestawach kosmetycznych,

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Poprawna dykcja i przyjazny głos
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Opanowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Szkolenie za które otrzymasz wynagrodzenie 120 zł;
  • Stałą stawkę godzinową dochodzącą do 10,50 zł dla osób studiujących, które nie ukończyły 26. roku życia lub 11,50 zł w pozostałych przypadkach);
  • Średnie, realne prowizje w skali miesiąca w wysokości 300 - 400 zł!
  • Dogodną lokalizację (przystanek tramwajowy Zabłocie);
  • Elastyczne godziny współpracy - w godzinach 10:00 - 20:00 (sam ustalasz kiedy pracujesz);
  • DARMOWY karnet na siłownię, która znajduje się zaledwie 1,5 minuty od naszej firmy :)
  • Motywacyjne konkursy z nagrodami (jeśli interesujesz się nowinkami kosmetycznymi - na pewno coś wpadnie w Twoje ręce :);
  • Merytoryczne WSPARCIE lidera.