Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Rzezawa
    (32-765)

Praca na stanowisku Asystent do działu Księgowości

Rzezawa

, Gerex II

Asystent do działu Księgowości
Rzezawa

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy aktualnie osób zainteresowanych pracą na powyższym stanowisku.
Obowiązki:
• pomoc w bieżących pracach w dziale księgowym w firmie transportowej m.in. wystawianie faktur i sprawdzanie ich poprawności, pomoc w prawidłowym obiegu dokumentów,
• przygotowywanie raportów, korespondencji do wysyłki,

Wymagania

• wykształcenie średnie bądź wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów ekonomicznych – warunek konieczny
• umiejętność wystawiania faktur
• możliwość rejestracji w Urzędzie Pracy w Bochni lub w Brzesku
• chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
• doświadczenie zawodowe - nie wymagane
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

Oferujemy

Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób z lokalnego rynku pracy, które odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im zadań. Dodatkowo oferujemy:
• pracę w firmie z polskim kapitałem o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
• przyjazną atmosferę pracy i możliwość nabycia nowych kwalifikacji,
• możliwość rozwoju i partycypacji w życiu organizacji,