Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Stara Iwiczna
    (05-500)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista techniczno-handlowy (m/k)

Stara Iwiczna

, SFS POland

Młodszy specjalista techniczno-handlowy (m/k)

Opis stanowiska

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Dla Naszego Klienta, VM Trading, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

• Wsparcie firmy w procesie rozwoju i poszukiwaniu nowych Klientów;
• Tworzenie analiz rynkowych oraz baz danych Klientów;
• Przygotowywanie ofert cenowych;
• Przygotowywanie planu marketingowego dla wprowadzanych na rynek produktów;
• Utrzymywanie kontaktu z klientami (w języku polskim) oraz z dostawcami i zarządem Firmy (w języku angielskim);

Wymagania

• Nasz idealny Kandydat to młoda, ambitna osoba, która lubi pracę w małej organizacji i potrafi pracować elastycznie, w zależnosci od potrzeb, nad zagadnieniami z zakresu sprzedaży i marketingu;
• Wykształcenie w kierunku handlowym;
• Ukończone studia pierwszego stopnia (licencjat);
• Język angielski na poziomie zaawansowanym ( co najmniej B2);
• Pewność siebie, asertywność i zorientowanie na cel;
• Umiejętność pracy w grupie;
• Umiejętność szybkiego myślenia oraz przyswajania wiedzy;
• Znajomość programów Word, Excel i PowerPoint na poziomie zaawansowanym;
• Elastyczność w działaniu;
Mile Widziane:
• Zainteresowanie sektorem przemysłowym;
• Doświadczenie w operowaniu CRM;

Oferujemy

• Zapewniamy służbowy komputer oraz telefon
• Wysokość zarobków do ustalenia
• Miejsce wykonywania pracy to : ul. Nowa 6, Stara Iwiczna, Piaseczno.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.