Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące

Gdańsk

, http://www.trojmiasto.pl/Transcom-Worldwide-Poland-o50173.html

Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące
Gdańsk

Opis stanowiska

- Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w obsłudze Klienta

- Działamy na polskim rynku już od 12 lat

- Należymy do czołówki największych pracodawców w Olsztynie i Gdańsku

- Zatrudniamy w Gdańsku ponad 500 pracowników

- Zostaliśmy wyróżnieni za wysoką jakość usług świadczonych dla naszych Klientów

- Laureat Programu Inwestor w Kapitał Ludzki oraz nagrody Outsourcing Star 2013 za największy przyrost pracowników zatrudnionych na etat

Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta poprzez odbieranie połączeń z zapytaniem o ofertę, usługi, fakturę, połączenia, problemy techniczne, aktualne promocje.

Wymagania

Jeśli:

jesteś osobą otwartą, komunikatywną, lubisz kontakt z ludźmi i łatwo go nawiązujesz,
chcesz rozwijać kompetencje związane z obsługą Klienta,
cechuje Cię wysoka kultura osobista,
stawiasz na rozwój i chcesz ciągle podnosić swoje kwalifikacje,
szukasz pracy, która stawia wyzwania,
masz ambicje, by realizować wyznaczone cele,
masz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązkow (punktualność, nienaganna frekwencja),
a ponadto

masz nienaganną dykcję,
interesuje Cię praca w elastycznych godzinach i możliwość dopasowania pracy do innych zajęć
mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole!

Oferujemy

profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu już z pierwszym wynagrodzeniem!),
stawka podstawowa 10 zł netto/h oraz atrakcyjny system motywacyjny,
stałą i pewną pracę w międzynarodowej firmie w dynamicznie rozwijającym się projekcie,
nowe doświadczenia i nieustanny rozwój w ramach kontaktu z Klientem,
uczestnictwo w przygotowanej ścieżce kariery i możliwość awansu wewnętrznego,
regularnie organizowane konkursy i wyjścia integracyjne,
przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
ofertę pracowniczą na usługi naszych Klientów,
bezpłatne zajęcia sportowe i siłownię raz w tygodniu,
pracę w klimatyzowanym biurze z bogato wyposażonymi pomieszczeniami socjalnymi.