Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku EMBEDDED SYSTEMS DEVELOPER

Zielona Góra

, Lobo HR

EMBEDDED SYSTEMS DEVELOPER

Opis stanowiska

Dla firmy, która świadczy usługi z zakresu projektowania, produkowania oraz wdrażania
rozwiązań do dystrybucji płatnej telewizji, poszukuję osób na stanowiska:

- EMBEDDED SYSTEMS DEVELOPER Junior 5-6 brutto
- EMBEDDED SYSTEMS DEVELOPER Ekspert 10-12 netto

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość w tworzeniu systemów wbudowanych
• Bardzo dobra znajomość Linux
• Dobra znajomość C/C++
• Wiedza z zakresu protokołów sieciowych (TCP/IP, IPv4/IPv6, DHCP, PPP, DNS, 802.11, IGMP, UPnP, DLNA)
• Znajomość podstawowych funkcji sieciowych (QoS, NAT, Port Forwarding, Security & Firewall)
• Znajomość głównych protokołów i technologii stosowanych w ramach sieci szerokopasmowych (ADSL, VDSL, Ethernet, Wi-Fi)
• Umiejętności techniczne
• Zdolność do rozwiązywania problemów
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Prywatną opiekę medyczną
• Stabilność zatrudnienia
• Pracę w doświadczonym zespole
• Lekcje angielskiego
• Zagraniczne podróże służbowe
• Ubezpieczenie grupowe