Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik Działu Kontroli Jakości

Lublin

, Trenkwalder

Pracownik Działu Kontroli Jakości
Lublin

Opis stanowiska

nadzorowanie prawidłowego pobierania surowców i materiałów niezbędnych do produkcji,
nadzorowanie przekazywania prawidłowo oznakowanych wyrobów gotowych, półproduktów do magazynu,
nadzorowanie właściwego toku produkcji mrożonek owocowo-warzywnych.

Wymagania

aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
wykształcenie średnie kierunkowe (mile widziane wyższe kierunkowe),
chęć pracy w systemie zmianowym,
dyspozycyjność.

Oferujemy

oferta dotyczy pracy tymczasowej,
umowę o pracę na pełen etat,
pracę w renomowanej firmie,
możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu pracadlastudenta.pl