Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Biuro obsługi stałych Klientów NC+

Warszawa

, TOOLIP HR SP. Z O.O SP.K

Biuro obsługi stałych Klientów NC+
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Konsultant ds. Utrzymania Abonenta na projektach wychodzących i przychodzących
w telewizji NC +

Warszawa- Ursynów (10 min od Metro Imielin)

Zakres obowiązków:
• Obsługa infolinii przychodzącej i wychodzącej
• Przedłużanie umów z obecnymi Abonentami nc+
• Doradzanie przy wyborze najkorzystniejszych pakietów, kanałów i usług
• Kompleksowe wsparcie Abonentów

Wymagania

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, następna podpisywana na 20 miesięcy , kolejna na czas nieokreślony
• Wynagrodzenie podstawowe + systemy prowizyjne+ systemy motywacyjne (omawiane na rozmowie rekrutacyjnej)
• Prywatna opieka medyczna, karty MultiSportu, bezpłatne zestawy do odbioru oferty nc+ - po okresie próbnym

• Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne;
• Kandydaci posiadający dobrą dykcję jak również umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera- warunek konieczny;
• Zorientowania na cele prowadzonego projektu;

Oferujemy

• Grafik ustalany na miesiąc do przodu w systemie zmianowym między godzinami 7-22 (firma czynna cały tydzień)
• Dwa pracujące weekendy w miesiącu z odbiorem dni wolnych w tygodniu
• Praca na minimum ¾ lub pełen etat

• Pełne szkolenie na stanowisku Konsultanta (płatne pod warunkiem przystąpienia do pracy)
• Szkolenie prowadzone jest w godz. 9-17 w dni robocze;
• Opiekę trenerską;
• Stałość projektu;