Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Recepcjonista/ka – Office Manager

Warszawa

, SALES FOR

Recepcjonista/ka – Office Manager
Warszawa

Opis stanowiska

SALES FOR dla swojego klienta, międzynarodowej firmy z branży stomatologicznej o ponad 100-letniej tradycji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref.: WSR/W/14/2016

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych przy użyciu CRM,
  •       Obsługa recepcji, spotkań, opieka nad gośćmi firmy oraz zapoznanie ich z zasadami bezpieczeństwa,
  •       Dbanie o pomieszczenia wspólne - kuchnię, salę konferencyjną oraz urządzenia biurowe,
  •       Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą, kontakt z kurierami,
  •       Nadzór nad firmami zewnętrznymi zajmującymi się sprzątaniem i konserwacją,
  •       Wpieranie liderów handlowych w procesach promocyjnych poprzez kontakt z klientami, partnerami biznesowymi, gromadzenie faktur.

Wymagania

  •       Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w sektorze komercyjnym,
  •       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  •       Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami
  •       Znajomość zasad BHP,
  •       Znajomość programów: Excel, Powerpoint, Word i Outlook,
  •       Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  •       Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne,
  •       Dbałość o szczegóły,
  •       Dyskrecja.

Oferujemy

  •       Umowa o pracę na pełen etat,
  •       Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe,
  •       Praca pełna wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  •       Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).