Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds Ubezpieczeń

Wrocław

, Proama

Specjalista ds Ubezpieczeń
Wrocław

Opis stanowiska

Poszukiwana osoba na stanowisko Specjalista ds. Ubezpieczeń – gwarantujemy szkolenia; stałe, atrakcyjne wynagrodzenie i przyjemne, bezstresowe miejsce pracy. Zdobądź doświadczenie w międzynarodowym Towarzystwie Ubezpieczeniowym!

Miejsce: Placówka Proama, Krzyki, okolice Starostwa Powiatowego
Termin: Od 1 marca (szkolenia wcześniej);
Wymiar godz.: 40h/ tyg (pon-pt)

Wymagania

- łatwość budowania relacji interpersonalnych, wysoka kultura osobista
- zaangażowanie, zaradność
- systematyczność i samodyscyplina
- odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w obszarze ubezpieczeń lub obsłudze klienta.

Oferujemy

- pracę w oficjalnej placówce renomowanego Towarzystwa Ubezpieczeniowego
- szkolenia z zakresu prawnych uwarunkowań ubezpieczeń oraz zakresu oferty
- samodzielne, przyjemne miejsce pracy
- stałe wynagrodzenie