Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów i planowania produkcji

Szczecin

, LSJ HR Group

Specjalista ds. zakupów i planowania produkcji
Szczecin

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, szwedzkiej firmy zajmującej się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego, produkującej w Szczecińskim oddziale między innymi stacje do ładowania samochodów elektrycznych, stacje do ogrzewania postojowego oraz panele dystrybucyjne energii elektrycznej, poszukujemy obecnie odpowiednich osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin – Prawobrzeże

Zakres obowiązków:
• planowanie zakupów materiałów produkcyjnych zgodnie z potrzebami produkcyjnymi,
• monitoring terminowej realizacji zamówień przez dostawców,
• bieżące informowanie działu sprzedaży i kierownictwa produkcji o opóźnieniach w dostawach mających istotny wpływ na opóźnienia dostaw gotowych wyrobów do klientów,
• dbanie o utrzymanie optymalnego poziomu zapasów poprzez cykliczne sprawdzanie utrzymywanych stanów magazynowych i aktywna współpraca z dostawcami w tym zakresie,
• pozyskiwanie i aktualizacja danych dotyczących terminów dostaw i minimalnej wysokości dostawy,
• aktywne poszukiwanie dostawców,
• prowadzenie reklamacji do dostawców,
• aktualizacja cen zakupu,
• tworzenie dokumentacji logistycznej
• kontakt z działem produkcji i pracownikami magazynu
• planowanie produkcji pod zamówienia sprzedaży i na stan magazynowy.
• dbanie o przepływ informacji między produkcją, a logistyką.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• Praktyczna znajomość zagadnień logistycznych
• Znajomość programów: Microsoft Office, system ERP
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Min 2 lata doświadczenia w pracy w dziale logistyki

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazna atmosfera i warunki pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet sportowy, medyczny
• Możliwość uczestnictwa w prężnym rozwoju firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”