Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Kosmetyczka / Terapeuta Spa

Sopot

, Sand SPA

Kosmetyczka / Terapeuta Spa
Sopot

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i powstaniem nowego oddziału poszukujemy osoby na stanowisko kosmetyczka / terapeuta SPA

Obowiązki:

wykonywanie zabiegów dla firmy SAND SPA w Sopocie
obsługa recepcji
obsługa gości hotelowych (głównie obcokrajowcy)
praca na cały etat (pełna dyspozycyjność)
praca na pół etatu (praca w stałe dni)
w każdym z wyżej wymienionych wakatów praca w weekendy

Wymagania

doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych
doświadczenie w wykonywaniu masaży i zabiegów na ciało
znajomość języka angielskiego
miła aparycja
dyspozycyjność
zdolności i chęci do pracy

MILE WIDZIANE:

znajomość dodatkowych języków obcych

Oferujemy

pracę w stabilnej firmie
atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
cykl szkoleń zabiegowych ekskluzywnej francuskiej marki