Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Brygadzista / monter sieci sanitarnych (bądź całe brygady)

Brygadzista / monter sieci sanitarnych (bądź całe brygady)
Poznań

Opis stanowiska

Aqua Energy Sp. z o.o.

przedsiębiorstwo budowlane zajmujące się budową sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Brygadzista / monter sieci sanitarnych (bądź całych brygad)

Szczególnie poszukujemy osób zamieszkałych na terenie Wielkopolski; praca odbywa się na terenie całego kraju – w delegacji.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie prac wodno-kanalizacyjnych,

- kierowanie zespołem (brygadą),

- przestrzeganie zasad bhp.

Wymagania

- doświadczenie w budowie sieci wodno-kanalizacyjnych

- obsługa niwelatora

- umiejętność pracy zespołowej (zarządzanie brygadą)

- umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

- umiejętność czytania dokumentacji projektowej

- dyspozycyjność – praca w delegacji

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze czasu – umowa o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i umiejętnościom

- możliwość zwiększenia kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach