Branża

  • Transport / spedycja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Piotrków Trybunalski
    (97-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Logistyki

Piotrków Trybunalski

, Human Pro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Specjalista ds. Logistyki

Opis stanowiska

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu KRAZ 3502).
Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów/-tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

-Zapewnienie optymalnego funkcjonowania magazynów i logistyki wewnętrznej
-Realizowanie zadań z zakresu obrotu magazynowego i kontroli dostaw
-Nadzorowanie i zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i towarów
-Utrzymywanie i egzekwowanie obowiązujących standardów i procedur
-Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

-Min. roczne doświadczenie w Dziale Logistyki na podobnym stanowisku
pracy w firmie z branży FMCG;
-Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
-Mile widziana znajomość programu SAP;
-Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
-Dobra organizacja pracy i samodzielność
-Zaangażowanie, systematyczność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i zadań;
-Zdolności interpersonalne

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-Niezbędne narzędzia pracy;
-Możliwość rozwoju zawodowego wg ścieżek kariery zawodowej