Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku social media -specjalista staz/praktyka

Poznań

, FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU

social media -specjalista staz/praktyka
Poznań

Opis stanowiska

Social media
Zapraszamy do współpracy uczelnie, studentów, wykładowców oraz prowadzących koła naukowe
FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU - Głos Młodych
Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, która zakłada stworzenie i wdrożenie systemu promocji i rozwoju ludzi młodych, a także naukowców, artystów oraz Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej. Nasz projekt umożliwia szerzenie przedsiębiorczości w ramach wolnego rynku, poprzez realizację zadań w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie, rozwijanie zdolności komunikacyjnych, umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii.
Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami.
Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów – na ich realizację.
Posiadamy doświadczoną kadrę z różnych branż. Współpracujemy również z przedsiębiorcami, organizacjami studenckimi, uczelniami, organizacjami politycznymi.
Zapraszamy do współpracy tych wszystkich, którzy w przyszłości chcą się związać z social mediami. Oferujemy staż /praktykę /wolontariat – nauka w praktyce
Specjalista d/s Social media
Jeżeli znasz choć cześć zagadnień wymienionych poniżej, napisz.

Wymagania

• Skuteczne, ukierunkowane na konkretne cele prowadzenie profili i fan page
• Tworzenie aplikacji Facebook (Facebook API)
• Wdrażanie rozwiązań Facebook Connect
• Prowadzenie pełnych kampanii
• Tworzenie reklam, zakup przestrzeni reklamowej na Facebooku
• Prowadzenie blogów orazmikroblogów marek i organizacji
• Opracowanie i wdrażanie internetowej strategii marketingowej firmy
• Pozycjonowanie SEM i SEO oraz koordynowanie kampanii
• Monitorowanie podjętych aktywności, analiza statystyk
• Inicjowanie i realizacja projektów internetowych
• Aktywne wspieranie sprzedaży i zwiększanie jej efektywności
• Analiza rynku i konkurencji w Internecie
• Tworzenie tekstów marketingowych na portale społecznościowe zgodnie z zasadami webwritingu
• Współtworzenie kampanii online związanych z ofertą produktową
• Dbanie o jakość i estetykę strony internetowej
• Sporządzanie raportów z prowadzonych działań
• wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
• praktyczna wiedza w zakresie narzędzi internetowych i programów statystycznych - SEM/SEO, Google Adwords, Google Analitics, Gemius Traffic;
• wiedza w obszarze planowania działań reklamowych i kreowania wizerunku firmy w Internecie (social media, fora internetowe), wspomagania sprzedaży, a także zagadnień marketingu internetowego
• wiedza bądź doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mail marketingowych
• znajomość mediów społecznościowych
• znajomość rynku e-commerce, trendów, rozwiązań, kierunków rozwoju
• podstawowa znajomość html, znajomość MS Office
• znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
• inicjatywa i proponowanie efektywnych rozwiązań
• duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność, terminowość i dobra organizacja pracy
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
• znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop czy InDesign) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• pracę nie etatową - staż/praktykę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
dla najlepszych umowę o dzieło, kontrakt menedżerski
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach
A także:
możliwość pokazania swoich atutów na naszym Portalu
• dla najlepszych stałe kontrakty w młodym, dynamicznym zespole
• każda osoba otrzymuje potwierdzenie współpracy (referencje do przyszłej pracy)

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883"