Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku zatrudnimy na stanowisku KSIĘGOWEJ

Warszawa

, SPS Construction Sp. z o.o.

zatrudnimy na stanowisku KSIĘGOWEJ
Warszawa

Opis stanowiska

SPS Construction Sp. z o.o. 25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 270
zatrudni na stanowisku KSIĘGOWEJ
do pracy w biurze w Warszawie 02-593 przy ul. Żaryna 2B budynek D

Zakres obowiązków:
- kontrola, dekretowanie i księgowanie faktur
- przygotowywanie płatności
- uzgadnianie sald

Wymagania

- wykształcenie: rachunkowość, finanse
- sumienność, dokładność i rzetelność
- samodzielność, umiejętności: komunikacyjne, współpracy w zespole
- dobra organizacja pracy
- chęć nauki i rozwoju