Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Koordynator ds. rozwoju rynku

Zielona Góra

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Koordynator ds. rozwoju rynku

Opis stanowiska

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego rejestru Agencji zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: praca mobilna w województwach: dolnośląskim, lubuskim, wielkopolskim oraz zachodniopomorskim
Nr ref.: koo/poz/2015

Najważniejsze obowiązki:
- opieka nad klientami firmy na przydzielonym terenie
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- organizacja i prowadzenie spotkań handlowych powiązanych ze szkoleniami i prezentacją produktu
- analiza potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie odpowiednich rozwiązań

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- czynne prawo jazdy kat. B
- łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności negocjacyjne
- wysokie zdolności interpersonalne
- motywacja i zaangażowanie

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”