Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Młodszy Programista Java

Zielona Góra

, 4system Polska Sp. z o.o.

Młodszy Programista Java

Opis stanowiska

Firma 4system Polska Sp. z o. o. w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukuje kandydatów na stanowisko:
Młodszy Programista JAVA
Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania

•jesteś studentem ostatniego roku studiów i chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową,
•może nie wszystko jeszcze potrafisz, ale chcesz się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia,
•jeżeli masz zapał i entuzjazm, a nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań

Nasze oczekiwania:
•dobra znajomość języka programowania Java,
•podstawowa znajomość SQL,
•umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
•efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, kultura osobista, samodzielność, elastyczność.

Mile widziane:
•znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
•znajomość technologii Tomcat, Hibernate,
•znajomość Eclipse IDE, SVN,
•znajomość baz danych (MySQL, Oracle),
•znajomość systemów Unix / Linux / Windows Server.

Oferujemy

•stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
•elastyczny czas pracy w młodym i zgranym zespole,
•rozwój zawodowy,
•udział w projektach dla największych firm w Polsce i na świecie oraz Ministerstw,
•po nabraniu doświadczenia będziesz miał wpływ na wybór technologii, które będą wykorzystywane w pracy oraz kierunku rozwoju swojej kariery.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.