Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Communication & Appointment Specialist

Kraków

, Smart Call

Communication & Appointment Specialist
Kraków

Opis stanowiska

„SMART CALL”
Zapraszamy w szeregi naszej firmy! Tworzymy zespół młodych i ambitnych ludzi, którzy stawiają na rozwój.
W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:
• Realizacja wyznaczonych celów w ramach ustalonej kampanii
• Uzupełnianie bazy kontaktowej klienta
• Umawianie spotkań
• Tworzenie raportów dziennych
• Budowanie relacji biznesowej dla klientów kampanii
• Telefoniczna obsługa bazy kontaktowej klientów Smart Call
• Współtworzenie materiałów informacyjno-handlowych dla klienta

Wymagania

• Prowadzenie rozmów telefonicznych na poziomie biznesowym
• Zdolność szybkiego uczenia się
• Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientem
• Dobra organizacja pracy
• Praca zespołowa
• Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Obsługa systemu CRM i doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będą dodatkowym atutem

Oferujemy

• Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
• Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Stałe wsparcie doświadczonego zespołu (oraz opiekę trenerską)
• Liczne szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji z klientem
• Możliwość udziału w różnych projektach
• Brak rutyny i monotonii w codziennych obowiązkach

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.