Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. pomiarów

Legnica

, Specjalista ds. pomiarów

Specjalista ds. pomiarów
Legnica

Opis stanowiska

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Specjalista ds. Pomiarów
Miejsce pracy: Legnica

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:
-tworzenie programów pomiarowych na maszynie 3D z oprogramowaniem PC DMIS / Calypso
-pomiary części wzorcowych (EMPB ,PPAP)
-nadzór nad sprzętem kontrolno pomiarowym (MSA), kalibracja ŚKP
-tworzenie instrukcji, procedur.

Wymagania

-wykształcenie techniczne ( ukończony kierunek związany z Metrologia)
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno pomiarowym
-znajomość obsługi komputera (MS Office)
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.
-znajomość oprogramowania pomiarowego 3D PC DMIS oraz Zeiss Calypso
-praktyczna znajomość zasad metrologii i technik pomiaru
-znajomość rysunku technicznego
-znajomość zakresu wymagań ISO/TS 16949 , SPC,PPAP,MSA
-dyspozycyjność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, dokładność, obiektywizm

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
-perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
-ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
-skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
-możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki,
-możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
-świadczenia z ZFŚS,
-dofinansowaną stołówkę posiłkową,
-imprezy integracyjne,
-roczne rozmowy pracownicze.