Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Koordynator sieci handlowej SITA

Warszawa

, SITA Sp. z o.o.

Koordynator sieci handlowej SITA
Warszawa

Opis stanowiska

Firma SITA Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i sprzedażą urządzeń SITA do relaksu i kursów językowych metodą SITA poszukuje osoby, która zajmie się koordynacją i rozwojem sieci sprzedaży produktów SITA.

Wymagania

Oczekujemy osoby: w wieku 25-45 lat, z ukończoną edukacją, niepalącą, łatwo nawiązującej kontakty, miłej, z prawem jazdy, gotową podjąć odpowiedzialność za pracowników, lubiącą podróżować.

Oferujemy

Gwarantujemy: umowę o pracę ze stałą kwotą + prowizję, szkolenia specjalistyczne, ruchomy czas pracy, miłą atmosferę pracy i urządzenia potrzebne do jej wykonywania.