Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kąty Wrocławskie
    (55-080)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI / PAKOWACZ

Kąty Wrocławskie

, Max Power

PRACOWNIK PRODUKCJI / PAKOWACZ

Opis stanowiska

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (koło Wrocławia)
Dojazd: bezpłatny z Wałbrzycha, Legnicy, Nowej Rudy, Świdnicy, Dzierżoniowa, Bielawy i wielu innych miejscowości.

Zadania:
• Pakowanie produktów
• Kontrola jakości wyprodukowanych elementów
• Kontrola stanów magazynowych
• Naklejanie etykiet

Wymagania

• Doświadczenie przy produkcji
• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
• Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w grupie

Oferujemy

• Pracę w systemie trzyzmianowym
• Wynagrodzenie zasadnicze, nadgodziny wypłacane dodatkowo
• Umowa o pracę tymczasową podpisana z Agencją Pracy