Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Monter z rys.izometrycznym

Gdańsk

, Mont-Chem

Monter z rys.izometrycznym
Gdańsk

Opis stanowiska

Firma Mont-Chem Sp.z.o.o poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

MONTER Z RYS.IZOMETRYCZNYM

Ilość miejsc : 20
Miejsce pracy : Woj.Pomorskie

Wymagania

- przynajmniej 2 lata doświadczenia pracy jako monter rurociągów
- bardzo dobra znajomość rys.izometrycznego ( warunek konieczny )
- doświadczenie pracy na Stoczni
- mile widziane uprawnienia : w zakresie posługiwania się palnikiem tlenowo - acetylenowym
- umiejętność szlifowania

Oferujemy

- zakwaterowanie
- bardzo dobre warunki pracy w stabilnej firmie w branży spawalniczo - monterskiej
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.
- pracę od zaraz do końca roku 2017
- praca na terenie stoczni
- zwrot kosztów dojazdu ( w cenie biletu autokarowego )