Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Kierownik Działu Serwisu

Poznań

, MAYEKAWA SVEDAN

Kierownik Działu Serwisu
Poznań

Opis stanowiska

KLUCZOWYMI ZADANIAMI KIEROWNIKA DZIAŁU SERWISU BĘDĄ:
• kierowanie i planowanie pracy działu serwisu
• wsparcie techniczne dla serwisantów szczególnie w zakresie automatyki i sterowania urządzeniami chłodniczymi
• prowadzenie ewidencji sprężarek oraz innych urządzeń
• przygotowywanie i uaktualnianie instrukcji serwisowych
• wsparcie sprzedaży usług serwisowych i części zamiennych
• zbieranie ofert oraz zamawianie narzędzi niezbędnych do prac serwisu
• koordynowanie dostaw i transportów.

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:
• znajomość chłodnictwa, automatyki przemysłowej, elektrotechniki
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu minimum dobrym
• wykształcenie min. średnie kierunkowe
• doświadczenie zawodowe oraz znajomość układów chłodniczych będą dodatkowym atutem
• znajomość programowania sterowników Siemens lub podobnych będzie dodatkowym atutem
• duża samodzielność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• biegła obsługa komputera (MS Office)
• prawo jazdy kategoria B
• gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

OD SIEBIE DAMY CI:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji (wiodący producent urządzeń chłodniczych i przetwórstwa żywności o zasięgu ogólnoświatowym)
• stabilne zatrudnienie: umowa o pracę
• narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
• dostęp do profesjonalnych szkoleń zagranicznych
• możliwość rozwoju
• współpracę z najlepszymi specjalistami i managerami.