Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Utrzymania

Gdańsk

, Transcom Worldwide Poland

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Utrzymania
Gdańsk

Opis stanowiska

przedłużanie umów bieżących Klientów podczas rozmowy przychodzącej,
dobór oferty spełniającej oczekiwania Klientów.

Wymagania

umiejętność obsługi komputera,
dobra dykcja i miły głos,
pozytywne nastawienie,
motywacja do pracy,

Oferujemy

współpracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
wynagrodzenie podstawowe 10 zł netto/h oraz atrakcyjny system motywacyjny,
system prowizyjny bez ograniczeń,
elastyczne godziny pracy,
możliwość pogodzenia pracy z nauką oraz obowiązkami domowymi,
pracę w młodym, dynamicznym zespole,
pracę w międzynarodowej firmie z bogatym doświadczeniem,
szkolenie wstępne płatne już z pierwszym wynagrodzeniem oraz profesjonalny system szkoleń sprzedażowych,
stałe zatrudnienie,
możliwość rozwoju oraz awansu w ramach rozległej ścieżki kariery,
świetne warunki socjalne – klimatyzowane i bogato wyposażone biuro z miejscem na relaks,
regularnie organizowane konkursy sprzedażowe, wyjścia integracyjne,
możliwości przejścia na ofertę pracowniczą przygotowaną dla naszych pracowników.