Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kierowca międzynarodowy

Katowice

, Agencja Pracy Tymczasowej OSCAR

Kierowca międzynarodowy
Katowice

Opis stanowiska

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Ślask

Agencja pracy Tymczasowej OSCAR poszukuje kandydatów na stanowisko kierowca międzynarodowy C+E

Wymagania

• min. roczne doświadczenie w przewozach międzynarodowych
• prawo jazdy kategorii C + E
• karta Kierowcy
• zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż pół roku
• ukończony kurs na przewóz rzeczy
• ważne orzeczenie lekarskie oraz badania psychologiczne

Oferujemy

• praca w renomowanej firmie
• pracę na nowoczesnych pojazdach
• dobre zarobki, stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane wyżej wymienioną ofertą prosimy o przesłanie CV.

Do CV należy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883).”

Ogłoszenie pobrane z serwisu Lento.pl