Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Asystentka / Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Kraków

, Grupa Arachne Multimedia

Asystentka / Specjalista ds. administracyjno-biurowych
Kraków

Opis stanowiska

• Obsługa programu księgowego (faktury, itp.)
• Obsługa kasy fiskalnej
• Podstawowa obsługa kadr ( teczki pracownicze, urlopy, listy obecności )
• Prawidłowe i terminowe dokonywanie rozliczeń finansowych
• Tworzenie raportów i zestawień finansowo-rachunkowych
• Organizacja i koordynacja pracy biura
• Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
o Prowadzenie terminarza spraw
o Ewidencjonowanie korespondencji
o Realizacja zleceń dotyczących zapotrzebowania
• Pomoc w organizacji podróży służbowych ( rezerwacja hoteli i biletów )
• Obsługa przesyłek kurierskich
• Inne obowiązki

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
• Wykształcenie minimum średnie lub wyższe
• Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane prawo jazdy kategorii B
• Wymagany język angielski w minimum podstawowym stopniu
• Znajomość podstawowych zagadnień księgowych
• Znajomości obsługi podstawowych urządzeń biurowych
• Skrupulatność, uczciwość, sumienność i terminowość
• Bardzo dobra komunikacja i współpraca w zespole
• Wysoka kultura osobista i miła aparycja

Oferujemy

• Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Realny wpływ na kształtowanie pracy firmy
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pracę w wymiarze ¾ etatu (8.00 – 14.00)
• Możliwość dopasowania obecności w pracy do własnych potrzeb
• Stawkę 12,50zł netto za godzinę
• Telefon, komputer, inne narzędzia potrzebne do pracy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z serwisu Lento.pl