Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Złotoryja
    (59-500)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku PRACOWNIK DS POZYSKIWANIA KLIENTA

Złotoryja

, PPHU WIR
zakończona
Opublikowane 2016-02-03 10:57:30

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PRACOWNIK DS POZYSKIWANIA KLIENTA
Złotoryja

Opis stanowiska

Poszukuję osoby na stanowisko - PRACOWNIK DS POZYSKIWANIA KLIENTA

Wykształcenie - min. średnie

Wymagania

- znajomość podstawowa języka niemieckiego
- dyspozycyjność
- biegła obsługa komputera
- pracowitość

Oferujemy

- pracę w szybko rozwijającej się firmie
- umowa o pracę na cały etat
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.