Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Programista PHP (backend)

Katowice

, BLUE FOCUS SOFTWARE HOUSE Sp. z o.o. Sp. K.

Programista PHP (backend)
Katowice

Opis stanowiska

Software House to oddział firmy programistycznej Blue Focus, działającej na rynku od 15 lat, zajmującej się tworzeniem i rozwijaniem systemów internetowych o różnej złożoności. Prowadzimy projekty z planami rozwoju na kilka lat, jak również mniejsze, wymagające kilkudniowej pracy.
Centrala firmy mieści się w Niemczech, w związku z czym większość naszych projektów jest kierowana na rynek niemiecki lub ogólnoświatowy.
Posiadamy oddziały w Berlinie, Katowicach oraz Bydgoszczy.
Do działu “Software House” poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice lub Bydgoszcz
Numer referencyjny: PHPBACK-KAT/BY-02
Opis stanowiska:
• współtworzenie strony backendowej projektów rozwijanych w firmie,
• praca z technologiami: PHP OOP (= 5.4), Symfony2/Silex, ORM/ODM, ReactPHP, MongoDB, Redis, 0MQ, AWS S3/SQS, GIT, REST, RobotFramework, Python,
• praca w metodyce Agile/Scrum,
• praca w zespołach o różnej liczebności, współpraca z project managerami, testerami, oraz doświadczonymi liderami,
• realny wpływ na rozwój zespołu, używane technologie i proces tworzenia oprogramowania.
Wymagania:
• praktyczna znajomość jednego z frameworków PHP,
• doświadczenie w pracy z PHP = 5.3,
• podejście z dystansem do siebie i problemów życia codziennego - musi się nam dobrze współpracować,
• zdolność do uczenia współpracowników i siebie od nich,
• miłość do tego co się robi i chęć ciągłego rozwijania się,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną (liczy się skuteczność nie poprawność językowa).

Wymagania

• doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (idealnie MongoDB i Redis),
• doświadczenie w tworzeniu web serwisów (idealnie REST),
• znajomość języka Python oraz środowiska NodeJS,
• znajomość tematów związanych z systemami internetowymi oraz mobilnymi (iOS/Android).

Oferujemy

• otwartość na doświadczenia nowych ludzi - będziesz mieć realny wpływ na zespół w którym pracujesz,
• ciągły rozwój,
• sympatyczną, luźną atmosferę: praca nie może być przykrym obowiązkiem,
• ciekawe, międzynarodowe projekty,
• rozwinięcie znajomości języków obcych,
• umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie (adekwatne do poziomu wiedzy)
• w przypadku połączenia umowy o pracę i formy B2B zapewniamy zwiększenie korzyści finansowych
Jakie pytania zadajemy na rozmowie kwalifikacyjnej:
• Jakie wzorce projektowe używasz w codziennej pracy?
• Czym różni się wzorzec ActiveRecord od DataMapper?
• Jak wykorzystywana jest metoda PATCH w HTTP?
• W jakim celu używana jest funkcja fastcgi_finish_request?
• Jak była Twa największa porażka jako programisty?

Prosimy o przesyłanie CV( mile widziane próbki własnego kodu)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Blue Focus."

Ogłoszenie pobrane z serwisu Lento.pl