Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Kierowca międzynarodowy C+E Niemcy

Poznań

, Instarter Agencja Pracy Tymczasowej

Kierowca międzynarodowy C+E Niemcy
Poznań

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy i UE
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 6
Minimalne doświadczenie: 3 lata
Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
Branża: Transport, Spedycja, Dystrybucja, Logistyka

Opis stanowiska pracy:

• prowadzenie pojazdu ciężarowego z naczepą
• odbiór towaru i dostarczenie towaru na terenie Niemiec i w UE
• transport towaru według zamówienia
• nadzorowanie prawidłowości czynności ładunkowych
• kontrola właściwego rozmieszczenie ładunku na pojeździe
• pracy w systemie 4/1, czyli 1 miesiąc pracy w Niemczech, potem tydzień w Polsce

Wymagania

• doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat. C + E z wpisem kod 95
• karta kierowcy
• aktualne badania lekarskie
• mile widziane uprawnienia ADR
• dodatkowo mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, HDS
• odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy
• wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, pozwalająca na porozumiewanie się – warunek konieczny
• prosimy o podawanie informacji w mailu zgłaszających chęć wzięcia udziału w rekrutacji o preferowanym typie przewozu towarów (plandeki, chłodnie, kontenery)

Oferujemy

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość długotrwałej współpracy
• pracy w systemie 4/1
• dobre warunki finansowe + dieta
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej niemieckiej firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."