Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Telefoniczny Doradca Klienta w firmie leasingowej

Gdańsk

, Xleasing Sp. z o. o.

Telefoniczny Doradca Klienta w firmie leasingowej
Gdańsk

Opis stanowiska

Na czym polega praca?

Dzwonisz do firm produkcyjnych i usługowych, które używają maszyn i pytasz czy planują zakup sprzętu. Jeśli planują – przygotowujemy im ofertę leasingu na maszynę, jeśli nie – umawiasz się na następny termin rozmowy.Bez obaw – to nie jest „zadręczanie” ludzi ofertami produktów lub usług, których nie potrzebują.

Obowiązki:

• Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami biznesowymi
• Doradzanie najlepszej formy finansowania
• Tworzenie i administracja bazą danych

Wymagania

• Chęć do pracy
• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
• Swoboda wypowiedzi w języku polskim
• Poprawna dykcja
• Dobra organizacja pracy własnej
• Praktyczna znajomość obsługi komputera (Word, Excel, przeglądarki internetowe)

Oferujemy

• Pracę od zaraz
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (1500 zł netto) plus prowizje i premie, czyli minimalne wynagrodzenie to 1500 złotych. Do tego za każdy temat zakończony powodzeniem dostajesz prowizję a za odpowiedni obrót dodatkowo premię.
• Szkolenie z wiedzy o leasingu oraz obsługi Klienta na początku pracy – wszystkiego Cię nauczymy zanim pierwszy raz zadzwonisz do Klienta
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Stabilne zatrudnienie, pracę na pełen etat – szukamy pracowników na dłuższy czas a nie na kilka miesięcy
• Pracę w stałych godzinach: od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30
• Nabycie cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
• Pracę w luźnej atmosferze