Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego

Bydgoszcz

, Solarek sp. k.

Doradca Klienta Biznesowego
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Solarek Spółka Komandytowa. to firma założona przez Michała Solarka. We współpracy z Orange Polska specjalizujemy się w branży Call Center i Telesprzedaży zachowując najwyższe standardy jakości obsługi. Dzięki ponad dziewięcioletniemu doświadczeniu kadry menadżerskiej oraz otwartości na innowacyjność nieustannie rozwijamy i dostosowujemy nasze metody do dynamicznie zmieniających się trendów i oczekiwań naszych klientów. Praca to nasza pasja.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Solarek Spółka Komandytowa poszukuje energicznych, komunikatywnych i nie bojących się wyzwań osób na stanowisko:

Osoba zatrudniona jako Doradca Klienta Biznesowego odpowiedzialna będzie za telefoniczny kontakt z klientem biznesowym oraz doradztwo i sprzedaż w zakresie usług telekomunikacyjnych.

Wymagania

wykształcenie min. średnie
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
wysoki poziom kultury osobistej
komunikatywność
pozytywne usposobienie
chęć rozwoju

Mile widziane:
doświadczenie w kontakcie w klientem

Oferujemy

Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
umowę o pracę
atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja)
konkursy z nagrodami
możliwość awansu w strukturach firmy
pomoc doświadczonych pracowników
miłą atmosferę w pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).