Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. marketingu

Kraków

, Innergo Systems

Młodszy specjalista ds. marketingu
Kraków

Opis stanowiska

INNERGO SYSTEMS SP Z O.O.

Innergo Systems - integrator i dostawca usług ICT. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, zajmujący się projektowaniem, wdrażaniem oraz obsługą systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Pomagamy sprostać wyzwaniom, jakimi są wydajność, mobilność, efektywność i bezpieczeństwo. Naszą wiedzę i doświadczenie przekładamy na sprawną i fachową realizację powierzonych zadań. Działamy w obszarach obejmujących systemy komunikacyjne, rozwiązania mobilne, sieciowe, systemy przetwarzania danych oraz infrastrukturę Data Center. Korzystamy z rozwiązań i potencjału technologicznego największych światowych producentów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

* Wsparcie w realizacji projektów marketingowych,
* Koordynowanie organizacji szkoleń i konferencji,
* Wsparcie w edytowaniu i tłumaczeniach tekstów z j. angielskiego, prezentacji oraz innych materiałów marketingowych,
* Pomoc w przygotowywaniu materiałów promocyjnych, PR i reklamowych,
* Organizacja wysyłek materiałów marketingowych do klientów,
* Zarządzanie i aktualizowanie informacji na stronach www.

Wymagania

* Wykształcenie (lub ostatni rok studiów) w kierunku marketingowym PR, dziennikarstwo lub doświadczenie na w/w stanowisku,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
* Łatwość w pisaniu tekstów,
* Chęć do nauki i rozwoju osobistego,
* Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
* Komunikatywność, bardzo dobre umiejętności interpersonalne, poczucie estetyki.

Mile widziane
* Znajomość programów graficznych
* Umiejętność posługiwania się narzędziami marketingu internetowego.

Oferujemy

* Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji,
* Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
* Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
* Motywacyjny system wynagradzania,
* Niezbędne narzędzia pracy.