Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z orzeczniem o niepełnosprawności

Warszawa

, Capital Work

Pracownik biurowy z orzeczniem o niepełnosprawności
Warszawa

Opis stanowiska

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pracownika biurowego – 1/2 etatu.
Miejsce pracy: Warszawa - Śródmieście

Zakres obowiązków: m.in. wsparcie biura – tworzenie i edycja dokumentów, obsługa centrali telefonicznej, obsługa poczty elektronicznej

Wymagania

aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
dobra obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS Office
systematyczność, skrupulatność, oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
umiejętność pracy w zespole
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

umowę o pracę
terminowe wypłaty wynagrodzeń oraz atrakcyjny system premiowy
możliwość rozwoju
pracę w miłej atmosferze

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".