Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Tarnów
    (08-470)

Praca na stanowisku Kosmetyczka/Pedicurzystka/Kosmetolo
g mile widziana spec. pod

Tarnów

, Kosmetyczka/Pedicurzystka/Kosmetolog mile widziana spec. p

Kosmetyczka/Pedicurzystka/Kosmetolog mile widziana spec. pod
Tarnów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Tarnów
Region: Małopolska
Obowiązki:
• Bieżąca obsługa Klientów
• Wykonywanie podstawowego pedicure;
• Diagnozowanie problemów skórnych, znajomość anatomii kończyn dolnych, skóry i paznokcia, chorób/ patologii im towarzyszących
• Dbanie o porządek w gabinecie

Wymagania

• Znajomość najnowszych technik pracy
• Znajomość technik pedicure:klasyczny i specjalistyczny
• Perfekcyjne umiejętności z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp, m.in. posługiwanie się frezarką,
• Wysokie zdolności artystyczne i kreatywność, chęć przyuczenia do zawodu oraz samodoskonalenie w wykonywaniu wybranych technik, poszerzanie umiejętności o nowe techniki, kosmetyki i urządzenia wchodzące na rynek podologiczny
• Perfekcyjna dbałość o estetykę wykonanych zabiegów manicure, pedicure
• Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
• Dyspozycyjność (również w soboty), praca zmianwa
• Otwartość na szkolenia, poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
• Portfolio- przedstawienie aktualnych umiejętności wybranych technik w formie zdjęć
• doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało, zabiegów Spa

Oferujemy

• Umowę o pracę w prestiżowej firmie w młodym, przyjaznym zespole.
• Atrakcyjne wynagrodzenie