Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - Finansowy

Poznań

, Metlife -Amplico

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - Finansowy
Poznań

Opis stanowiska

Metlife-Amplico to firma działająca na polskim rynku od 1991 roku. W związku z dynamicznym rozwojem swoich kadr, poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciel Ubezpieczeniowy.

Wymagania

• ukończonych 25 lat
• wykształcenia minimum średniego
• niekaralności
• wysokiej kultury osobistej
• przedsiębiorczości
• nastawienia na cel
• doświadczenie w branży mile widziane /nie jest to warunek konieczny/.

Oferujemy

• współpracę z renomowaną światową marką
• szkolenia z praktykami z branży
• jasno określoną ścieżkę rozwoju
• wsparcie merytoryczne
• najwyższe wynagrodzenie na rynku firm ubezpieczeniowych